KONST / Litografier / Grafiskt blad 11654419
nr 1165 4419
Grafiskt blad
efter Degas, modell, vattenstämpel, ej signerad, motivet: 25x26
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
måndag 26 februari 2018
kl 19:32:14
150 kr
250 kr
250 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
500 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr